Festyn Sierpniowy w Liniewie

poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r., 14:55
fot. internet/GOKSiR Liniewo

W czwartek na placu przy Urzędzie Gminy w Liniewie odbył się Festyn sierpniowy, który licznie zgromadził społeczność naszej gminy i nie tylko. Festyn po raz kolejny cieszył się dużym zainteresowaniem.

Festyn rozpoczęto od zabaw dla najmłodszych, po czym zaczęło się wspaniałe widowiskowe-show. Strong Mani pokazali swoje ogromne możliwości wciągając w zabawę publiczność . W trakcie festynu przybył również wójt gminy Liniewo Mirosław Warczak, który wspólnie z mieszkańcami uczestniczył w festynie. Już tradycyjnie zaprosił wszystkich na wysłuchanie wspaniałego koncertu w wykonaniu prawdziwych muzyków z własną aranżacją SILVERTON ze Starogardu Gdańskiego z programem Krzysztofa Krawczyka. Chyba nie było osoby, która nie znałaby utworów znanego na polskiej scenie artysty.

Przygotowano plac zabaw dla najmłodszych. Błysk w oczach dzieci wywołały dmuchane zabawki, które cieszyły się dużym zainteresowaniem oraz fotobudka. Dzieci mogły przebierać się w kolorowe postacie zrobić pamiątkowe zdjęcia. Różnorodność zaplanowanych atrakcji sprawiły iż każdy znalazł coś dla siebie. Wszyscy zainteresowani mogli z bliska obejrzeć prawdziwych umięśnionych Strong Manów. W ofercie festynu znalazły się również: grochówka i żurek.

Na sam koniec odbyła się zabawa taneczna pod chmurką przy zespołach Standard z |Głodowa i Relax z Kiełpina, na prośbę mieszkańców mogliśmy wspaniale bawić przy tych zespołach , które bez przerwy serwował utwory do szalonego tańca.

Podczas imprezy panowała miła i pogodna atmosfera. Zorganizowany festyn spełnił oczekiwania jego twórców, dzieci i młodzieży także dorosłych uczestniczących w zabawie.

oprac. AL
info. GOKSiR Liniewo

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.