Grabowska Huta. Nastolatek wtargnął pod samochód

poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r., 10:23

W sobotnie popołudnie służby interweniowały w Grabowskiej Hucie, gdzie doszło do potrącenia 15-latka. Nastolatek wtargnął na jezdnię wprost pod nadjeżdżający samochód. Został przetransportowany do szpitala w Gdańsku.

Do zdarzenia doszło około godziny 16.30.

- Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia funkcjonariuszy wynika, że 15-latek wtargnął na jezdnię wprost pod nadjeżdżający samochód, w wyniku czego został potrącony przez Renault Clio, którym kierowała 27-letnia mieszkanka powiatu kartuskiego - podaje nadkom. Krzysztof Jaszewski z Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie.

Jak dodaje, kierująca renault była trzeźwa. Nastolatka przetransportowano do szpitala w Gdańsku.

Szczegółowe okoliczności i przyczyna wypadku są przedmiotem ustaleń śledczych.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.