52-latek uprawiał w piwnicy marihuanę

poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r., 10:12
fot. nadesłane

W niedzielę kościerscy funkcjonariusze zatrzymali 52-latka, który w piwnicy jednego z budynków na terenie gminy Kościerzyna hodował konopie indyjskie. Policjanci zabezpieczyli rośliny, jak i wyhodowany z nich susz marihuany.

Do zatrzymania 52-letniego mężczyzny doszło w niedzielę.

- W toku podjętych czynności, funkcjonariusze wydziału kryminalnego ustalili, że w piwnicy jednego z budynków na terenie gminy Kościerzyna może znajdować się uprawa konopi indyjskiej. W związku ze sprawą policjanci zatrzymali 52-letniego mieszkańca Pruszcza Gdańskiego. W budynku natomiast zabezpieczono rośliny konopi indyjskiej oraz wyhodowany z niej susz marihuany - informuje nadkom. Krzysztof Jażdżewski z Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie.

Jak dodaje, mężczyzna został zatrzymany.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.