Grabowo Kościerskie. Zawalił się strop w budynku inwentarskim

piątek, 16 sierpnia 2019 r., 09:21

W nocy ze środy na czwartek strażacy otrzymali zgłoszenie o tym, że w jednym z budynków inwentarskich na terenie Grabowa Kościerskiego runął strop na znajdujące się wewnątrz zwierzęta. Wskutek zdarzenia padły trzy krowy. Działania strażaków na miejscu zdarzenia trwały 13 godzin.

W czwartek tuż po godzinie 3. dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Kościerzynie otrzymał zgłoszenie o tym, że na terenie jednego z gospodarstw w Grabowie Kościerskim runął strop budynku inwentarskiego. Po przybyciu na miejsce okazało się, że w obiekcie znajdowały się zwierzęta oraz zboże.

Działania strażaków polegały na wydobyciu zwierząt i zboża spod gruzowiska. Wskutek zdarzenia padły trzy krowy.

W działaniach wzięli udział strażacy z OSP Grabowo Kościerskie, OSP Grabówko oraz JRG Kościerzyna. Na miejscy pracowali aż 13 godzin.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.