Power Play na finał Pikniku Disco nad Jeziorem w Strudze

czwartek, 15 sierpnia 2019 r., 22:16
fot. AL

Zabawy z animatorami dla dzieci, strzelanie do Kura z Kurkowym Bractwem Strzeleckim w Kościerzynie, występy artystyczne i wiele innych atrakcji czekało na tych, którzy w czwartkowe popołudnie pojawili się nad jeziorem w Strudze. Odbyła się tam bowiem kolejna, piąta już edycja Pikniku Disco nad Jeziorem. Wspólną zabawę zwieńczył koncert grupy disco polo Power Play.

Ci, którzy czwartkowe popołudnie oraz wieczór zdecydowali się spędzić nad Jeziorem Wielkim w Strudze (gm. Stara Kiszewa) z pewnością nie mogli narzekać na nudę. Organizatorzy imprezy "Disco nad Jeziorem" zadbali, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Imprezę rozpoczęto od podsumowania Zawodów Wędkarskich o Puchar Wójta Gminy Stara Kiszewa. Po wręczeniu nagród nadszedł czas na blok zabaw i konkursów dla dzieci z animatorem. W bogatym programie imprezy znalazły się także takie atrakcje, jak: strzelanie do Kura z Kurkowym Bractwem Strzeleckim w Kościerzynie, pokazy sportowe i zajęcia taneczne zumba, występ finalistki Kiszewskiego Talent Voice - Patrycji Wierzba oraz koncerty zespołów Rokocinianki i Pretty Band.

- Super impreza. Ten piknik jest naszą stałą pozycją wakacyjnych imprez plenerowych. Przyjeżdżamy tu już od pięciu lat, a więc od samego początku. Dlaczego? Jest dużo atrakcji dla dzieci i fajne koncerty. Zawsze bawimy się wyśmienicie - przyznaje Kasia z Kościerzyny.

- Jesteśmy tu już drugi rok z rzędu. Fajnie, że impreza zawsze odbywa się w tym samum terminie, więc można sobie już wcześniej zarezerwować czas. Piękne miejsce i super atrakcje. Pogoda też dopisuje, a to również bardzo ważne. Ten, kto nie był, niech żałuje. A koncerty fantastyczne - dodaje Grzegorz ze Starej Kiszewy.

Piknikowi towarzyszyły też stoiska gastronomiczne, z rękodziełem, domowymi wypiekami, wiejskim jadłem, kół gospodyń wiejskich. Nie zabrakło również dmuchańców dla dzieci oraz pojazdów straży pożarnej, czy wystawy prac malarskich.

Wieczorem natomiast na plenerowej scenie w scenerii Jeziora Wielkiego wystąpiły gwiazdy muzyki disco polo. Publiczność rozgrzał zespół Cristo Dance, a piąty, jubileuszowy Piknik Disco nad Jeziorem zwieńczył znany z ognistego temperamentu i niezwykłej przebojowości zespół Power Play.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.