Kościerzyna. Układali bukiety dla Panny Zelno

czwartek, 15 sierpnia 2019 r., 17:44
fot. AL

Koncerty, program promujący powarsztatowe działania grupy młodzieży pod kierownictwem Konrada Mastyło, czy konkurs na tradycyjny bukiet zielny - takie atrakcje czekały na wszystkich tych, którzy w czwartek wybrali się kościerski Rynek. Odbyła się tam bowiem już ósma edycja imprezy "Bukiety dla Panny Zelno".

Głównym punktem imprezy były konkursy na Tradycyjny Bukiet Zielny, Bukiet Artystyczny Kompozycja Kwiatowa oraz bukiet publiczności. Nie zabrakło też jednak wielu atrakcji zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Wydarzenie uświetnił między innymi program artystyczny - program promujący powarsztatowe działania grupy młodzieży pod kierownictwem Konrada Mastyło.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.