Przedszkole "W Parku" zaprasza na Dzień Otwartych Drzwi

czwartek, 15 sierpnia 2019 r., 10:00
fot. nadesłane

Przedszkole "W Parku" wraca w nowej odsłonie. Na dzieci czekają nowoczesne, przestronne i dobrze wyposażone sale, duża przestrzeń do zabaw i spacerów, pyszne posiłki z własnej kuchni oraz wykwalifikowana kadra pedagogiczna, która zapewni Twojemu dziecku najlepszy rozwój. Nie zwlekaj i odwiedź przedszkole już w czwartek 22 sierpnia w godzinach 10-12 lub 16-17 w Dniu Otwartych Drzwi. Na odwiedzających czekać będzie moc atrakcji.

Przedszkole "W Parku" mieszczące się przy ulicy Klonowej w Kościerzynie to radosne i kolorowe miejsce w otoczeniu zieleni, które przeszło pełną metamorfozę. Modernizacji uległy nie tylko wnętrza, ale również plac zabaw, który został powiększony i wyposażony w dodatkowe elementy takie jak lokomotywa oraz huśtawka bocianie gniazdo. Wszystkie elementy posiadają niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa.

Przedszkole tworzą kreatywni, życzliwi i cierpliwi w stosunku do dzieci nauczyciele, którzy chętnie i stale rozwijają swoje umiejętności. To pedagodzy, dla których najważniejszy jest twórczy i intelektualny rozwój Twojego dziecka w harmonii z otaczającym go światem.

- Nasi nauczyciele chętnie i stale rozwijają swoje umiejętności co powoduje, że w swojej pracy wykorzystują koncepcje i metody, które gwarantują zrównoważony poziom nauczania. Podczas zajęć wychwytujemy deficyty rozwojowe dzieci i pomagamy każdemu dziecku właściwie się rozwijać. Metody i formy pracy dostosowujemy do możliwości dzieci, tworząc atmosferę emocjonalnego bezpieczeństwa - podkreśla dyrekcja przedszkola "W Parku".

Przedszkole wyposażone we własną kuchnię serwuje zdrowe i pełnowartościowe posiłki. Kuchnia została doposażone w piec konwekcyjno - parowy, który pozwala przygotować zdrowe oraz beztłuszczowe posiłki. W swojej ofercie posiada liczne zajęcia dodatkowe. Koszt czesnego wynosi 280 zł za miesiąc pobytu dziecka w godzinach od 6.00 do 16.30.

Przedszkole "W Parku" zaprasza również dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych i terapeutycznych w wieku od 2,5 lat, które posiadają orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego lub wczesnego wspomagania rozwoju. Przedszkole dla dzieci z niepełnosprawnością jest darmowe.

Dzień Otwartych Drzwi w Przedszkolu "W Parku"

Już w czwartek 22 sierpniu odbędzie się Dzień Otwarty dla przyszłych przedszkolaków. Rodzice wraz ze swoimi pociechami w godzinach 10-12 lub 16-17 będą mogli przyjść, obejrzeć przedszkole, plac zabaw, zapoznać się z nauczycielkami i bogatą ofertą zajęć dodatkowych. Na dzieci czekać będą ciekawe atrakcje.

Nabór trwa!

Uwaga! Zostało jeszcze tylko kilka wolnych miejsc. Dodatkowych informacji udziela Dyrekcja Przedszkola pod numerem telefonu 889 635 444. Wszystkie bieżące informacje o przedszkolu można śledzić na profilu społecznościowym Facebook oraz na stronie internetowej www.przedszkolewparku.eu.

Przedszkole "W Parku"
83-400 Kościerzyna, Klonowa 1
tel. 889 635 444
www.przedszkolewparku.eu
Facebook

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.