Stanisław Olszewski i Kacper Kachniarz mistrzami powiatu w piłce plażowej

wtorek, 13 sierpnia 2019 r., 08:33
fot. internet/OK Dziemiany

W sobotę na boisku nad jeziorem Rzuno w Dziemianach rozegrano Mistrzostwa Powiatu Kościerskiego w Piłce Plażowej. W szranki o tytuł najlepszej ekipy stanęły cztery drużyny. Zwycięsko z rozgrywek wyszli Stanisław Olszewski i Kacper Kachniarz.

Za nami XVI Mistrzostwa Powiatu Kościerskiego w Piłce Plażowej. Zostały one rozegrane w Dziemianach nad jeziorem Rzuno. W rozgrywkach wzięły udział cztery drużyny. Najlepszym okazał się team Stanisława Olszewskiego i Kacpra Kachniarza. Do najlepszych ekip trafiły nagrody, które wręczyli wicestarosta kościerski Piotr Laska oraz zastępca wójta gminy Dziemiany Katarzyna Sprawka.

Sędziami zawodów byli Przemysław Kozłowski oraz Łukasz Szamocki.

Wyniki XVI Mistrzostw Powiatu Kościerskiego w Piłce Plażowej:>
1. miejsce - Stanisław Olszewski i Kacper Kachniarz
2. miejsce - Łukasz Szamocki i Michał Kartuszyński
3. miejsce - Marek Kuczkowski i Damian Kachniarz
4. miejsce - Martyna Szenwald i Adam Szenwald

AL
info. OK Dziemiany

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.