Ania Dąbrowska zaśpiewała na kościerskim Rynku

niedziela, 11 sierpnia 2019 r., 00:05
fot. AL

W sobotni wieczór na kościerskim Rynku odbył się kolejny koncert w ramach muzycznego lata. Tym razem dla licznie zgromadzonej publiczności wystąpiła Ania Dąbrowska - wielokrotnie nagradzana wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów.

Kościerski Dom Kultury w sobotni wieczór zaprosił mieszkańców Kościerzyny i nie tylko na kolejne już tego lata wydarzenie muzyczne. Dla licznie zgromadzonej na kościerskim Rynku publiczności wystąpiła Ania Dąbrowska - polska wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów.

Ania Dąbrowska zadebiutowała w 2004 albumem Samotność po zmierzchu, który zdobył wysokie uznanie krytyki i publiczności. W 2016 roku wydała swój szósty album "Dla Naiwnych Marzycieli", za który otrzymała podwójną platynową płytę.

Podczas występu w Kościerzynie można było usłyszeć jej największe przeboje.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.