Połęczyno. Ford rozbił się na drzewie - nie żyje 63-latek

sobota, 10 sierpnia 2019 r., 19:55
fot. AL

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w sobotnie popołudnie na trasie Połęczyno - Grabowska Huta. Ford Mondeo, kierowany przez 63-letniego mężczyznę, uderzył tam w przydrożne drzewo. Kierowca poniósł śmierć na miejscu. Droga jest zablokowana. Trwa wyjaśnianie okoliczności i przyczyny wypadku.

Do zdarzenia doszło na drodze wojewódzkiej relacji Egiertowo - Nowa Karczma w sobotę około godziny 18.30. Wyjaśnianie szczegółowych okoliczności i przyczyny wypadku wciąż trwa. Póki co wiadomo tyle, że ford mondeo, którym kierował 63-letni mężczyzna, jadąc od Egiertowa w kierunku Nowej Karczmy, zjechał na pobocze, gdzie z impetem uderzył w przydrożne drzewo, owijając się wokół niego.

W pojeździe zakleszczony został mężczyzna. Udzieleni mu pomocy było możliwe dopiero po wydobyciu go z samochodu za pomocą narzędzi hydraulicznych. Poszkodowany był nieprzytomny. Podjęto jego reanimację. Niestety nie udało się przywrócić mu funkcji życiowych. Zginął na miejscu. Podróżował sam.

W działaniach ratowniczych wzięli udział strażacy z OSP Hopowo, OSP Kaplica, OSP Nowa Karczma, OSP Grabowo Kościerskie, JRG Kartuzy oraz JRG Kościerzyna i zespół ratownictwa medycznego.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.