Zaatakował 12-latkę. Jest portret pamięciowy pedofila

środa, 7 sierpnia 2019 r., 16:58
fot. nadesłane/KPP Kościerzyna

Kościerscy policjanci poszukują mężczyzny, który pod koniec lipca zaatakował 12-letnią dziewczynkę, a następnie ją molestował. Poszukiwany, domniemany pedofil, to mężczyzna w wieku około 40 lat, średniego wzrostu, o krępej budowie ciała. Jeśli go rozpoznajesz, skontaktuj się z policją.

Przypomnijmy, że do zdarzenia doszło w piątkowe popołudnie 26 lipca w rejonie masywu leśnego pomiędzy Łubianą a Powiatowym Centrum Młodzieży w Garczynie. Jadącą na rowerze 12-latkę miał zaatakować mężczyzna. Miał wyskoczyć z lasu, popchnąć dziewczynkę, a następnie dotykać jej miejsc intymnych. 12-latka zaczęła się bronić. Sprawca uciekł.

Na podstawie dotychczasowych ustaleń śledczych stworzono portret pamięciowy domniemanego pedofila.

Opis napastnika:

Wiek: z wyglądu około 40 lat, wzrost ok. 175 cm, sylwetka krępa, czoło średnio szerokie, włosy jasnobrązowe, krótkie, zaczesane na bok z łysiną czołową, brwi jasnobrązowe, średnio długie, oczy średnio ciemno pigmentowane, małe, nos średnio długi, wąski, usta średnio długie o grubszej czerwieni wargi dolnej, zarost broda kształtu owalnego, jasnobrązowa.

Ubiór: bluza z kapturem koloru czarnego, spodenki typu bojówki, długości do kolan, w moro, buty sportowe koloru granatowego.

- Policja prosi o kontakt wszystkie osoby, które posiadają informację na temat tego zdarzenia lub rozpoznają sprawcę na prezentowanym portrecie pamięciowym - apeluje st. sierż. Mateusz Czucha z Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie.

Wszelkie zgłoszenia można przekazywać do Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie pod numerem telefonu (58)680-32-00, (58) 680-32-22 lub 997.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.