Wyskoczył z trzeciego piętra - nie żyje 70-latek

wtorek, 6 sierpnia 2019 r., 11:14

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło w nocy z poniedziałku na wtorek w jednym z bloków w Łubianie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 70-latek mieszkający na trzecim piętrze budynku, wyskoczył przez okno. Zginął wskutek odniesionych obrażeń.

W nocy z poniedziałku na wtorek około godziny 4. dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie otrzymał zgłoszenie o ciele mężczyzny znajdującym się pod jednym z bloków w Łubianie.

- Po przybyciu na miejsce zastano zespół ratownictwa medycznego, którego lekarz stwierdził zgon mężczyzny. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 70-latek najprawdopodobniej wyskoczył z trzeciego piętra. Miał przebywać sam w mieszkaniu. Wstępnie wykluczono też działanie osób trzecich - podaje st. sierż. Mateusz Czucha z Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie.

Jak dodaje, prokurator zlecił przeprowadzenie sekcji zwłok mężczyzny.

Szczegółowe okoliczności i przyczynę zdarzenia wyjaśnia policja pod nadzorem kościerskiej prokuratury.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.