28-latek odpowie za posiadanie narkotyków

poniedziałek, 5 sierpnia 2019 r., 09:52

Kara do trzech lat pozbawienia wolności grozi 28-latkowi, którego zatrzymali w piątkowy wieczór kościerscy policjanci. Mężczyzna miał przy sobie pięć "działek" marihuany.

W piątek około godziny 19. na parkingu leśnym w rejonie Wierzyska w Kościerzyny funkcjonariusze zauważyli zaparkowanego golfa. Jak informuje st. asp. Piotr Kwidziński, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie, na widok radiowozu siedzący za kierownicą mężczyzna zaczął się nerwowo zachowywać. Policjanci postanowili więc skontrolować kierującego golfem.

Okazało się, że 28-latek miał przy sobie pięć "działek" marihuany. Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzut posiadania narkotyków. Czyn ten zabroniony jest karą pozbawienia wolności do lat trzech.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.