Kaliska. Zatrzymał się na drzewie - 22-latek w szpitalu

poniedziałek, 5 sierpnia 2019 r., 09:39

W piątkowe popołudnie służby interweniowały w Kaliskach Kościerskich. Kierujący oplem 22-latek wypadł tam z trasy i uderzył w drzewo. Z urazem kręgosłupa trafił do szpitala.

Zgłoszenie o wypadku dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie otrzymał w piątek około godziny 14.

- Z ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia funkcjonariuszy wynika, że kierujący oplem 22-latek stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze, gdzie uderzył w drzewo. Do zdarzenia doszło w Kaliskach Kościerskich na drodze krajowej nr 20 - podaje st. asp. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji.

Jak dodaje, 22-latek z urazem kręgosłupa został przetransportowany do kościerskiego szpitala. Był trzeźwy.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.