Kościerski Stolem w Parach

niedziela, 4 sierpnia 2019 r., 18:26
fot. AL

W niedzielne popołudnie najsilniejsi z najsilniejszych zmierzyli się o Puchar Burmistrza Kościerzyny. Zawody Kościerskiego Stolema rozegrano w parach. Zmagania siłaczy podziwiała licznie zgromadzona na kościerskim rynku publiczność, dla której również przygotowano specjalne konkurencje.

Za nami kolejna edycja Kościerskiego Stolema. Tym razem najsilniejsi z najsilniejszych w szranki o Puchar Burmistrza Kościerzyny stanęli w parach. W niezwykle widowiskowych, wymagających ogromnej krzepy konkurencjach zmierzyli się: Sławomir Toczek i Grzegorz Szymański, Marcin Schabowski i Krzysztof Schabowski, Przemysław Brzoza i Marcin Wlizło oraz Tomasz Lademan i Konrad Karawat.

Zmaganiom strongmanów przyglądała się licznie zgromadzona publiczność, dla której również przygotowano specjalne konkurencje.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.