Dzień Dziemian w rytmie disco polo

niedziela, 4 sierpnia 2019 r., 00:10
fot. AL

W sobotnią noc w dziemiańskim amfiteatrze rozbrzmiewały taneczne przeboje. Wszystko za sprawą Festiwalu Disco Polo, który odbył się w ramach dnia święta Dziemian. Na scenie zaprezentowały się takie zespoły jak: Nastja, Stoleo, Lancer oraz Bobi. W rytm ich brzmień, tłumnie zgromadzona publiczność bawiła się do późnych godzin nocnych.

Sportowa wodna rywalizacja zainaugurowała tegoroczne święto Dziemian. Z nad jeziora Rzuno świętowanie przeniosło się do amfiteatru w Dziemianach, gdzie wręczono odznaczenia Osobowość Roku 2018 Gminy Dziemiany. W programie imprezy pojawił się też konkurs na "Dziemiańską nutkę" oraz Festiwal Disco Polo.

Na dziemiańskiej scenie wystąpiły takie zespoły disco polo, jak: Nastja, Stoleo, Lancer oraz Bobi. Wspólne świętowanie zwieńczył natomiast pokaz sztucznych ogni oraz dyskoteka pod chmurką.

Na zaproszenie organizatorów mieszkańcy odpowiedzieli licznie. W rytm muzycznych bawiły się tłumy.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.