Wzbudził podejrzenie policjantów - 31-latek zatrzymany z narkotykami

piątek, 2 sierpnia 2019 r., 13:07
fot. nadesłane/KPP Kościerzyna

Na widok radiowozu przechadzający się po mieście 31-latek zaczął się dziwnie zachowywać. Policyjna kontrola wykazała, że miał przy sobie narkotyki. Jak się okazało, w domu miał ich dużo więcej - ponad 100 "działek" amfetaminy i marihuany.

Do policyjnej kontroli doszło w nocy ze środy na czwartek, tuż po północy w Kościerzynie na ul. Strzeleckiej.

- Uwagę funkcjonariuszy zwrócił dziwnie zachowujący się mężczyzna prowadzący rower. Nerwowe zachowanie kierującego w czasie kontroli od razu wzbudziło podejrzenia policjantów. Kiedy funkcjonariusze skontrolowali jego ubrania, okazało się, że ujawnili woreczki z zawartością narkotyków. Zatrzymany 31-latek jest mieszkańcem naszego miasta, ale obywatelem Niemiec. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu - podaje st. asp. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji.

- Policjanci z psem służbowym na narkotyki dokonali przeszukania mieszkania 31-latka i znaleźli w nim ponad 100 działek amfetaminy i marihuany - dodaje.

W piątek mężczyzna usłyszał zarzuty. Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.