Grabowska Huta. Alfa Romeo rozbiła się na drzewie

poniedziałek, 29 lipca 2019 r., 10:12
fot. internet/OSP Nowa Karczma

Dwoje dzieci zostało przetransportowanych do szpitala w Gdańsku wskutek zdarzenia, do którego doszło w niedzielne popołudnie w Grabowskiej Hucie. Kierujący Alfą Romeo stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo.

Zgłoszenie o wypadku dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie otrzymał w niedzielę około godziny 16.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący Alfą Romeo mieszkaniec Gdańska jadąc w kierunku
Egiertowa podczas manewru wyprzedzania innego pojazdu, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na prawe pobocze, gdzie uderzył w przydrożne drzewo - podaje st. asp. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji.

Jak dodaje, w wyniku zdarzenia dwoje dzieci przetransportowano do szpitala w Gdańsku. Kierujący pojazdem 35-latek był trzeźwy.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.