Kłobuczyno. Zderzenie mazdy z mercedesem - dwoje dzieci w szpitalu

piątek, 26 lipca 2019 r., 22:11
fot. AL

W piątkowe popołudnie służby interweniowały na K20, gdzie kierująca mazdą wyjeżdżając z drogi podporządkowanej wymusiła pierwszeństwo na mercedesie. Wskutek zdarzenia do szpitala przetransportowano dwoje dzieci.

Zgłoszenie o wypadku dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie otrzymał w piątek około godziny 18.15.

- Z ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia funkcjonariuszy wynika, że 33-letnia kierująca mazdą wyjeżdżając z drogi podporządkowanej na drogę główną zderzyła się z prawidłowo jadącym mercedesem, którym kierowała 32-letnia kobieta - podaje st. asp. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji.

Jak dodaje w wyniku zdarzenia do szpitala przetransportowano dwoje dzieci, 12-letnią dziewczynkę podróżującą mazdą oraz siedmioletniego chłopca, pasażera mercedesa.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.