Nękał i groził rodzinie - decyzją sądu trafił do aresztu

piątek, 26 lipca 2019 r., 09:07

Środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania zastosował wobec 55-letniego mieszkańca powiatu kościerskiego Sąd Rejonowy w Kościerzynie. Mężczyzna kierował wobec najbliższych groźby karalne oraz ich nękał.

Sąd Rejonowy w Kościerzynie zdecydował o tymczasowym aresztowaniu 55-letniego mieszkańca powiatu kościerskiego. W areszcie spędzi co najmniej trzy miesiące.

Jak informuje st, asp. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji, mężczyzna już od pewnego czasu groził rodzinie i innym osobom oraz ich nękał.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.