Poszukiwania podopiecznego DPS Cisewie zakończone

czwartek, 25 lipca 2019 r., 21:09
fot. nadesłane

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie poszukują 56-letniego Piotra D., podopiecznego Domu Pomocy Społecznej w Cisewiu. Mężczyzna wyszedł z placówki w godzinach porannych i do tej pory nie powrócił.

Trwają poszukiwania 56-letniego Piotra D.. Wychowanek Domu Pomocy Społecznej w Cisewiu wyszedł z placówki w godzinach porannych i do tej pory nie powrócił.

Zaginiony ma 180 cm wzrostu, ciemne włosy, szpakowate. Waży 75 kg. Ubrany był w białą koszulę w niebieskie paski, ciemne spodnie.

Ktokolwiek wiedziałby o miejscu pobytu Piotra D. proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kościerzynie pod nr 58 680 32 22 lub najbliższą jednostką Policji pod nr 112.

Aktualizacja - piątek godz. 10.20

Jak informuje st. asp. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji, zaginiony 56-latek został odnaleziony. Jest cały i zdrowy. Przebywał u rodziny w Gdyni.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.