Opakowania jednorazowe i 3 inne propozycje elementów wyposażenia na przyjęcie w plenerze

czwartek, 25 lipca 2019 r., 08:10
fot. nadesłane

Organizacja przyjęcia, szczególnie plenerowego, wiąże się z zapewnieniem odpowiedniego wyposażenia, w którego skład wchodzą m.in. opakowania jednorazowe, sztućce i naczynia. Jeszcze do niedawna byliśmy zmuszeni kupować tekstylia plastikowe, ale obecnie trend się zmienił, a producenci zwiększyli swoją ofertę produktów z materiałów przyjaznych dla środowiska.

 

1. Zastawa stołowa - naczynia jednorazowe eleganckie, sztućce drewniane i serwetki gastronomiczne
2. Promocja na przyjęciu - torby papierowe z logo
3. Torby ekologiczne jako forma podziękowania
4. Pojemniki jednorazowe sposobem na utrzymanie czystości
 
Przyjęcia plenerowe mają często luźną, niezobowiązującą atmosferę, nie oznacza to jednak, że może na nich zabraknąć odpowiedniego wyposażenia. Niezbędne będą naczynia, sztućce i jednorazowe kubeczki oraz inne elementy, które ułatwiają spożywanie posiłków i utrzymanie czystości zarówno na stole, jak i na całym terenie.
 
Zastawa stołowa - naczynia jednorazowe eleganckie, sztućce drewniane i serwetki gastronomiczne
 
Najwięcej zasobów i uwagi pochłania skompletowanie zastawy stołowej. Dużą popularnością cieszą się obecnie produkty w stylu eko, np. sztućce drewniane lub naczynia biodegradowalne. Ekologiczne opakowania jednorazowe są nie tylko funkcjonalne i modne, ale również przydatne dla środowiska. Na wytwornych spotkaniach sprawdzą się naczynia jednorazowe eleganckie - połączenie prostoty, stylu i klasy, a całość uzupełnią serwetki gastronomiczne w prostych, klasycznych wzorach.
 
Promocja na przyjęciu - torby papierowe z logo
 
Obecnie coraz bardziej popularne są firmowe przyjęcia plenerowe, na których pracownicy mogą się zintegrować, bliżej poznać i spędzić czas razem w sytuacjach nieformalnych. Sprzyjają temu konkursy, za których wygranie wręcza się nagrody. Modne jest sygnowanie upominków firmowym logo i pakowanie ich w ekologiczne torby papierowe, również z tym samym znakiem.
 
Torby ekologiczne jako forma podziękowania
 
Polska tradycja nakazuje podziękować gościom za przybycie na przyjęcie. Im bardziej oryginalne będą te podziękowania, tym lepiej zapamiętają je goście, dlatego obecnie organizatorzy stawiają na gadżety eko, np. torby ekologiczne, po których można malować specjalnymi, wodnymi farbami, przypinki z datą spotkania lub ręcznie wykonane ramki na zdjęcia. Styl upominku powinien być jednocześnie niezobowiązujący i niebanalny, oraz zgodny z charakterem przyjęcia.
 
Pojemniki jednorazowe sposobem na utrzymanie czystości
 
Nawet najlepsze przyjęcie nie będzie udane, jeśli nie zadbamy o czystość. W utrzymaniu porządku w miejscu spotkania pomogą worki i torby na śmieci oraz pojemniki jednorazowe na żywność.

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.