Kalisz. 26-latek kierujący polo wymusił pierwszeństwo i zderzył się z renault

środa, 24 lipca 2019 r., 09:11

We wtorkowe popołudnie służby ratunkowe interweniowały w Kaliszu, gdzie doszło do zderzenia dwóch samochodów na drodze wojewódzkiej. 26-latek kierujący polo wymusił pierwszeństwo na renault. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 17. na drodze wojewódzkiej nr 235 w Kaliszu.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący VW Polo 26-letni mieszkaniec powiatu kościerskiego wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu prawidłowo renault, za kierownicą którego siedział 74-letni mężczyzna. Wskutek tego doprowadził do zderzenia obu pojazdów - informuje st. asp. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji.

Jak dodaje, w wyniku zdarzenia pasażerka renault została przetransportowana do szpitala.

Szczegółowe okoliczności i przyczynę wypadku wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.