Kościerzyna. Podczas cofania potrącił 80-latkę idącą chodnikiem

środa, 24 lipca 2019 r., 09:05

Wizytą w szpitalu dla 80-latki i zatrzymaniem prawa jazdy dla 20-latka zakończyło się wtorkowe zdarzenie, do którego doszło w południe w Kościerzynie. Podczas cofania kierujący dostawczym fiatem potrącił kobietę idącą chodnikiem.

Zgłoszenie o wypadku dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie otrzymał we wtorek około godziny 12.20.

- Z ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia funkcjonariuszy wynika, że kierujący fiatem ducato 20-letni mieszkaniec powiatu kościerskiego podczas cofania potrącił 80-letnią kobietę idącą chodnikiem - podaje st. asp. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji.

Jak dodaje, kobieta z obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala. 20-letniemu kierującemu zatrzymano prawo jazdy.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.