Trwają wakacje - czas, by uwolnić dziecięcą radość!

poniedziałek, 22 lipca 2019 r., 10:01

Wytęsknione, wyczekane, wymarzone. W górach, a może nad wodą? Na wsi lub w dużym mieście. Mamy wakacje!

Warto dodać dla ciekawskich, iż słowo to pochodzi od łacińskiego "vacatio", czyli uwolnienie, oswobodzenie. Zaglądając do słownika możemy znaleźć odpowiednio dwie definicje. Wakacje to: "okres wolny od zajęć szkolnych", "okres wolny od pracy i obowiązków". Kolejność nie jest przypadkowa, dzieci potrzebują przerwy od codziennych zadań znacznie bardziej, niż dorośli. Stąd dwa miesiące czasu wolnego.

Zagwarantowanie pociechom niezapomnianych wrażeń z tego okresu to dla rodziców nie lada wyzwanie. Jedną z wyjątkowych, zapadających na długo w pamięci atrakcji, może być odwiedzenie z dzieckiem Loopy’s World. Rodzinne Centra Rozrywki mieszczące się w Gdańsku i we Wrocławiu to największe w Polsce, całoroczne place zabaw. Na małych i dużych gości czekają zjeżdżalnie, wielopoziomowa konstrukcja, trampoliny, mini ścianka wspinaczkowa, tor saneczkowy, mini boiska, suwaki linowe, "suche" baseny z piłkami i wiele innych atrakcji. Bycie w takim miejscu sprawia, iż nawet w opiekunach rodzi się chęć do beztroskiego szaleństwa. Na tych rodziców, którzy nie chcą korzystać z placu zabaw, na miejscu czeka bufet z kawą, przekąskami i dostępem do Internetu.

Centra Rodzinnej Rozrywki zaprojektowane zostały w oparciu o najnowsze, międzynarodowe standardy i wciąż są udoskonalane. Twórcy wdrażają coraz to nowe pomysły udowadniając, że poprzez zabawę należy stymulować wielopłaszczyznowy rozwój najmłodszych. Wizyta w Loopy’s World to przede wszystkim okazja do wzmożonej aktywności fizycznej i poprawy wydajności organizmu. Średnio w trakcie zabawy dzieci pokonują dystans 5km. Dodatkowo, nawiązują relacje z nowo poznanymi rówieśnikami, a tym samym rozwijają kompetencje społeczne i emocjonalne.

Wizyta z Loopy’s World to pozycja obowiązkowa na liście wakacyjnych atrakcji. Rodzinne Centra Rozrywki goszczą zarówno klientów indywidualnych, jak i grupy zorganizowane. Czas na odrobinę szaleństwa i uwolnienie się od codzienności.

www.loopys.pl

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.