Nowy Klincz. Opel zderzył się z BMW - siedem osób w szpitalu

niedziela, 21 lipca 2019 r., 09:35

Aż siedem osób zostało poszkodowanych wskutek zdarzenia, do którego doszło w nocy z soboty na niedzielę w Nowym Klinczu. Kierujący oplem wymusił tam pierwszeństwo przejazdu na BMW.

W nocy z sobotę na niedzielę po godzinie 1. dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie otrzymał zgłoszenie, do którego doszło na drodze wojewódzkiej nr 221 w rejonie skrzyżowania w Nowym Klinczu.

- Z ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia funkcjonariuszy wynika, że kierując oplem 20-letni mieszkaniec powiatu wejherowskiego wyjeżdżając na drogę główną wymusił pierwszeństwo przejazdu na BMW, doprowadzając do zderzenia obu pojazdów - informuje asp. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji.

Jak dodaje, wskutek zdarzenia do szpitali przetransportowano łącznie siedem osób - kierującego oplem i czterech jego pasażerów oraz kierującego BMW 36-letniego mieszkańca powiatu kościerskiego i jego 36-letnią pasażerkę.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.