Znęcał się nad konkubiną - trafił do aresztu

czwartek, 18 lipca 2019 r., 10:33

Wszczynał awantury, używał przemocy fizycznej wobec konkubiny, szarpał ją, wykręcał ręce, ubliżał jej i groził pozbawieniem życia. Mowa o 39-letnim mieszkańcu Kościerzyny, który nie tylko usłyszał zarzut znęcania się psychicznego i fizycznego nad swoją partnerką i kierowania wobec niej gróźb karalnych, ale decyzją sądu został tymczasowo aresztowany.

Sąd Rejonowy w Kościerzynie zdecydował o tymczasowym aresztowaniu 39-letniego mieszkańca Kościerzyny. W areszcie spędzi co najmniej trzy miesiące.

- Otrzymaliśmy zawiadomienie o znęcaniu się psychicznym i fizycznym nad konkubiną przez 39-letniego mężczyznę. W toku podjętych czynności funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna znęcał się nad konkubiną, wszczynał awantury, używał wobec niej przemocy fizycznej, szarpał, wykręcał jej ręce, ubliżał jej i groził pozbawieniem życia - informuje asp. Piotr Kwidziński, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie.

- Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 39-latkowi zarzutów z art. 207 kk i 216 kk, a więc znęcania się psychicznego i fizycznego oraz kierowania gróźb karalnych - dodaje.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.