Triathlon w Chmielnie już 28 lipca - ostatni dzwonek, by się zapisać

środa, 17 lipca 2019 r., 09:06

Grupa Evo Sport po raz kolejny zaprasza miłośników królowej dyscyplin, jak mówi się o triathlonie, do udziału w zawodach. Odbędzie się on w sobotę, 28 lipca, w Chmielnie. To ostatni dzwonek, by się zapisać.

Evo Sport od kilku lat organizuje na Kaszubach triathlony i duathlony, które cieszą się sporą popularnością zarówno wśród pasjonatów tej dyscypliny, jak i wśród tych, którzy stawiają w niej pierwsze kroki i chcą sprawdzić własne możliwości.

W tym roku uczestnicy zawodów w Chmielnie będą mieli do wyboru dwa dystanse - 1/4 IM i 1/8 IM. Przy 1/8 IM uczestnicy triathlonu pokonać będą musieli 475 metrów pływając, 22,5 km na dystansie rowerowym oraz 5,275 km biegiem. Na dłuższym dystansie - 1/4 z kolei na zawodników czekać będzie 950 metrów pływania, 45 km jazdy rowerem i 10 km biegu.

W zawodach mogą też startować sztafety.

Na triathlony można zapisać się drogą elektroniczną. Można zrobić to tutaj.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.