Kolejne NOWE marki w Madison

środa, 17 lipca 2019 r., 10:00

Galeria Madison - pierwsza butikowa galeria handlowa w Trójmieście systematycznie uzupełnia ofertę handlową zgodnie z konceptem marki - wygodnego śródmiejskiego centrum spełniającego codzienne potrzeby zabieganych mieszkańców miasta. Ze względu na lokalizację w samym sercu Gdańska, obiekt jest w naturalny sposób przemierzany przez rzesze mieszkańców i turystów o każdej porze dnia.

Śródmiejska lokalizacja Madisona zobowiązuje, dlatego oferta galerii jest tak dobrana, by pomimo niewielkich rozmiarów obiektu, każdy klient odnalazł tu swoje miejsce i zaspokoił swoje zakupowe potrzeby.

Klientkami centrum są głównie kobiety: młode mamy, pracownice pobliskich centrów biurowych a także turystki ze Skandynawii i Europy Zachodniej licznie odwiedzające Gdańsk. Z myślą o nich oferta odzieżowa Madisona jest wciąż uzupełniana o nowe, ciekawe marki modowe. Do otwartych niedawno salonów Quiosque czy Premium Brands dołączył sklep Monnari a za chwilę marka Greenpoint. Na klientów galerii czeka także zupełnie nowa wyspa handlowa z ofertą marki 5-10-15, oferująca odzież i akcesoria dla dzieci. Punkt ten posiada w swojej ofercie także usługi click and collect, co oznacza, że zakupione za pomocą strony internetowej produkty można odebrać nieodpłatnie na stoisku w centrum. Nowe 5-10-15 znajduje się na I piętrze Galerii.

Już 18 lipca swoje drzwi dla klientów otworzy jedyny w śródmieściu Gdańska sklep marki Pepco. Nowe Pepco znajduje się na II piętrze Galerii w pobliżu strefy Madison Food Zone.

W maju oferta usługowa Galerii została uzupełniona o pralnię samoobsługową "Speed Queen". To kolejna usługa wprowadzona z myślą zarówno o turystach, jak i współczesnych klientach, którzy wzorem mieszkańców zachodnich metropolii mają coraz mniej czasu i chętnie korzystają z pralni "na mieście".

Nowością w strefie gastronomicznej Madison Food Zone będzie restauracja Bobby Burger, która pod koniec lipca zostanie otwarta na II piętrze Galerii. Dynamicznie rozwijające się otoczenie galerii, nowe inwestycje mieszkaniowe i biurowe sprawiają, że bogata oferta gastronomiczna, szczególnie oferta lunchowa staje się dziś niezbędna. To właśnie z tą myślą strefa food zone jest wciąż uzupełniana o nowe koncepty tj. Pierogarnia One Lepią - autorski koncept oferujący pierogi regionalne w różnych odsłonach.

Dotychczasowa lokalna marka spożywcza Żuławski Smaki, zrzeszająca rolników i drobnych producentów z Żuław i okolic, już za kilka dni uruchomi swój lokal na parterze. W ich ofercie można znaleźć takie smakołyki jak domowe przetwory, kiszonki, wędzonki, miody, sery i wiele innych zdrowych produktów z natury.

madison.gda.pl

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.