We Wdzydzach naprawisz rower

wtorek, 16 lipca 2019 r., 09:06
fot. nadesłane/UG Kościerzyna

Niby niewielkie, ale jakże istotne udogodnienie, szczególnie dla miłośników rowerowych wojaży, przygotowała gmina Kościerzyna. Przy Centrum Usług Turystycznych we Wdzydzach stanęła samoobsługowa stacja napraw rowerów.

Wdzydze to bez wątpienia letnia stolica gminy Kościerzyna. To właśnie ta miejscowość obierana jest za cel turystów z Polski, jak i i zza granicy. Można tam spędzić czas wypoczywając na plaży, spacerując bądź zwiedzając urokliwe zakątki kościerskich krajobrazów na dwóch kółkach. I właśnie o cyklistów postanowiła zadbać gmina Kościerzyna. Przy Centrum Usług Turystycznych we Wdzydzach stanęła bowiem samoobsługowa stacja napraw rowerów.

Jak informuje Urząd Gminy w Kościerzynie, stacja wyposażona jest w zestaw narzędzi, między innymi wkrętaki i klucze (imbusowe oraz francuski), za pomocą których można wyregulować hamulce lub przerzutki i dokręcić poluzowane części. Znajdują się przy niej również łyżki ułatwiające sprawne ściągnięcie i założenie opony, a dzięki pompce można napompować koła.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.