Kaliska Kościerskie. Utonął 57-latek, który wpadł na trójkołowcu do stawu

poniedziałek, 15 lipca 2019 r., 09:23

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w niedzielne przedpołudnie w Kaliskach Kościerskich. 57-latek jadąc na trójkołowcu stracił równowagę i wpadł do stawu. Niestety mężczyzny nie udało się uratować.

W niedzielne przedpołudnie dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu, do którego doszło w Kaliskach Kościerskich.

- Na miejsce skierowano policjantów, którzy ustalili, że 57-letni mieszkaniec powiatu kościerskiego jadąc na wózku trójkołowym po chodniku wokół stawu, zjechał z tej ścieżki, stracił równowagę, wskutek czego wpadł do stawu i został przygnieciony przez trójkołowiec - podaje st. sierż. Mateusz Czucha, p.o. rzecznika prasowego Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie.

Niestety mężczyzny nie udało się uratować.

Szczegółowe okoliczności i przyczyna zdarzenia są przedmiotem ustaleń śledczych.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.