Wieczór Disco Polo przyciągnął tłumy do Kościerzyny

niedziela, 14 lipca 2019 r., 00:02
fot. AL

Sobotni wieczór w Kościerzynie upłynął w rytmie disco polo, w związku z tym kościerski Rynek wypełnił się fanami muzyki tanecznej, którzy bawili się wraz z Mejk i Mateuszem Mijalem. Na finał natomiast na scenie pojawił się znany ognistego temperamentu i niezwykłej przebojowości zespół Power Play.

Kościerski Dom Kultury co weekend zaprasza mieszkańców, jak i turystów na kościerski Rynek, gdzie odbywają się muzyczne wieczory. W sobotni wieczór zgotował zaś nie lada niespodziankę dla fanów muzyki disco polo.

Rynek wypełnił się po brzegi publicznością, która tańczyła i śpiewała wraz z gwiazdami disco polo Mejk, Mateuszem Mijalem oraz zespołem Power Play.

A już za tydzień święto miasto. Mieszkańcy Kościerzyna uczczą go muzycznie. W tym roku, podczas głównych obchodów Dnia Kościerzyny, na scenie miejskiego stadionu, wystąpią Mateusz Ziółko, Maryla Rodowicz i zespól Long&Junior.

Jako pierwszy na scenie zaprezentuje się zespół disco polo Long&Junior, znany z takich utworów, jak: Tańcz, tańcz, tańcz, Kolorowa sukienka, czy Bądź moją królową. Następnie na scenie pojawi się Mateusz Ziółko - polski piosenkarz, pianista i autor piosenek. Był członkiem składu koncertowych projektów muzycznych, takich jak: Michael Jackson Symfonicznie, Freddie Mercury Symfonicznie czy Queen Story.

Gwiazdą wieczoru niewątpliwie będzie Maryla Rodowicz, która na scenie z powodzeniem funkcjonuje już od ponad pół wieku. W swoim dorobku ma około dwa tysiące piosenek. Koncertowała na całym świecie: w Europie, Ameryce, Australii, Azji. Jest laureatką wielu nagród i uczestniczką wielu polskich i światowych festiwali muzycznych.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.