Liniewo. Stypendia wójta w rękach uzdolnionej młodzieży

piątek, 12 lipca 2019 r., 13:30
fot. internet/UG Liniewo

37 młodych mieszkańców gminy Liniewo zostało w ubiegłym tygodniu wyróżnionych przez wójta Mirosława Warczaka. Najlepszych uczniów szkół podstawowych, klas gimnazjalnych i szkół ponadgimnazjalnych nagrodzono stypendiami za wysokie wyniki w nauce.

W ubiegłym tygodniu odbyła się uroczysta gala, podczas której wójt Mirosław Warczak wręczył stypendia uczniom, którzy w roku szkolnym 2018/2019 osiągnęli szczególne wyniki w nauce. Rozdanie nagród odbyło się w ubiegłą środę na sali widowiskowej GOKSiR, w obecności rodziców oraz dyrektorów szkół.

Uczniowie szkół podstawowych klas I-VI otrzymali nagrody w wysokości 400 zł, klas VII-VIII oraz klas gimnazjalnych 500 zł, natomiast ponadgimnazjalnych 600 zł. Wójt wręczając nagrody pogratulował stypendystom i życzył dalszych sukcesów na przyszłe lata.

- Cieszę się, że mamy takich zdolnych uczniów. Gratuluję wyników, które są efektem Waszej ciężkiej pracy. Jest to niewątpliwie źródło satysfakcji waszej, waszych rodziców, rodzin i nade wszystko waszych nauczycieli. Dziękuję wam moi drodzy, nie tylko za wasze talenty, ale wielkie serce włożone w ogrom pracy. Serdeczne podziękowania kieruję również do dyrekcji, nauczycieli i rodziców, że wspierają Was w rozwijaniu pasji i zainteresowań. Dziękuję, że tak godnie reprezentujecie naszą gminę - podkreślał wójt Mirosław Warczak.

Młodzież nagrodzona stypendiami:

Szkoły podstawowe:
Marta Cichocka
Dominika Biesik
Amelia Grabska
Szymon Rymon - Lipiński
Nikola Moritz
Julia Bałachowska
Sandra Kistowska
Karolina Barzowska
Wojciech Chamier - Gliszczyński
Patrycja Gołuńska
Filip Garski
Patryk Marszałkowski
Karolina Klonowska
Dominika Freitag
Michalina Miotk
Kamil Klasa
Olimpia Droździk
Kornelia Holc
Katarzyna Lempart
Zuzanna Tusk
Zuzanna Piepiórka

Klasy VII, VIII:
Igor Piwowarczyk
Klara Kalinowska

Gimnazjum:
Aleksandra Sildatka
Martyna Holc

Szkoły ponadgimnazjalne:
Agnieszka Krefta
Łukasz Blok
Martyna Węsierska
Wiktoria Borkowska
Wiktoria Gollnau
Agnieszka Cygert
Wiktoria Michnowska
Wiktoria Krefta
Katarzyna Szałajda
Aleksandra Torłop

oprac. AL
info. UG Liniewo

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.