Nissan uderzył w drzewo - pięć osób trafiło do szpitala

wtorek, 9 lipca 2019 r., 10:19

Pięć osób, w tym troje dzieci trafiło do szpitala po tym, jak kierujący nissanem 30-latek stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo. Do zdarzenia doszło w poniedziałkowe popołudnie w Głodowie.

W poniedziałek około godziny 16. dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie otrzymał zgłoszenie o wypadku, do którego doszło w Głodowie (gm. Liniewo).

- Na miejsce skierowano policjantów, którzy ustalili, że 30-letni mężczyzna kierując nissanem na łuku drogi w prawo stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze, gdzie uderzył w drzewo. Następnie odbił się od drzewa i zjechał na lewe pobocze - podaje st. sierż. Mateusz Czucha z Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie.

Jak dodaje, w wyniku zdarzenia do szpitala przetransportowano pięć osób, kierującego pojazdem, 30-letiną kobietę oraz troje dzieci w wieku 2,8 i 11 lat.

Kierujący pojazdem był trzeźwy.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.