Tłumy bawiły się z Andre na Festiwalu Kiszewskie Smaki

niedziela, 7 lipca 2019 r., 10:35
fot. AL

Koncert zespołu Czerwone Gitary oraz discopolowego artysty Andre zwieńczyły tegoroczną edycję Festiwalu Kiszewskich Smaków w Starej Kiszewie. Za nim jednak licznie przybyli na wydarzenie mieszkańcy i goście opuścili stadion, obejrzeli też widowiskowe fire show oraz bawili się z wodzirejem Karolem Wiśniewskim z zespołem Rytm.

Koncertową część VI Festiwalu Kiszewskie Smaki rozpoczęły Czerwone Gitary, które na stadionie w Starej Kiszewie wykonały swoje największe przeboje. Następnie na scenie pojawił się disco polowy artysta Andre z takimi hitami, jak: Ale ale Aleksandra, Kasiu Kasieńko, Na niebie gwiazd tysiące, czy Tylko z Tobą. Gwiazda muzyki tanecznej rozgrzała licznie zgromadzoną publiczność, która wraz z nim śpiewała jego utwory.

To jednak nie wszystkie atrakcje, jakie przygotowali organizatorzy tegorocznego festiwalu. Po odsłonie muzycznej, nadszedł czas na widowiskowy pokaz fire show w wykonaniu grupy MUSPEL.

Wspólne świętowanie zwieńczyła zabawa zabawa taneczna ze Śpiewającym DJ-em Wodzirejem Karolem Wiśniewskim z Zespołem RYTM.

Z fotorelacją z odsłony kulinarnej festiwalu można zapoznać się tutaj.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.