W Dobrogoszczy nauczysz się pływać za darmo

czwartek, 4 lipca 2019 r., 11:07
fot. archiwum

Zakład Sportu, Kultury i Turystyki Gminy Kościerzyna oraz Kościerskie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe zaprasza dzieci młodzież na bezpłatną naukę pływania. Zajęcia będą odbywały się od 15 do 26 lipca w godzinach od 9 do 11. na kąpielisku w Dobrogoszczy.

Pływać bezpiecznie każdy może - pod takiem hasłem na kąpielisku w Dobrogoszczy odbędzie się bezpłatny kurs nauki pływania skierowany do dzieci i młodzieży. Zajęcia prowadzić będą instruktorzy Kościerskiego Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Kurs odbędzie się w dniach od 15 do 26 lipca. Zajęcia będą odbywały się w godzinach od 9 do 11 od poniedziałku do piątku. Po zakończeniu kursu można zdobyć kartę pływacką.

Zapisy na kurs będą odbywały się na kąpielisku.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.