Jechał rowerem - wydmuchał 4 promile!

wtorek, 2 lipca 2019 r., 13:18

Dwóch nietrzeźwych uczestników ruchu zatrzymali w poniedziałek kościerscy funkcjonariusze. W Kościerzynie 40-latek jechał rowerem mając w wydychanym powietrzu blisko 4 promile alkoholu. W Wąglikowicach w ręce policjantów wpadła motorowerzystka będąc w stanie po użyciu alkoholu.

Do pierwszego zatrzymania doszło w poniedziałek około godziny 8.10 na ulicy Słonecznej w Kościerzynie. Jak informuje asp. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji, funkcjonariusze zatrzymali do kontroli 40-letniego rowerzystę. Poddano go badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Wydmuchał blisko 4 promile alkoholu. Rowerzysta został ukarany mandatem w wysokości 500 zł.

Z kolei po południu w Wąglikowicach w ręce policjantów wpadła 55-letnia kobieta kierująca motorowerem. Kobieta wydmuchał 0,4 promila alkoholu.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.