Kościerzyna. Zawaliła się część kamienicy w centrum miasta

wtorek, 2 lipca 2019 r., 12:14
fot. nadesłane/KPP Kościerzyna

We wtorkowy wczesny poranek służby interweniowały w centrum Kościerzyny, gdzie zawaliła się część starej kamienicy. Działania służb polegały na przeszukaniu gruzowiska. Na szczęście nikt nie znajdował się w budynku.

Zgłoszenie o zdarzeniu dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie otrzymał we wtorek około godziny 5.50.

- Otrzymaliśmy informację o tym, że na rogu ulic Rynek i Młyńska zwalił się budynek. Na miejsce skierowano policjantów i strażaków. Przeszukano gruzowisko. Na terenie rumowiska nie znaleziono żadnych osób. Także z rozmowy z właścicielką nieruchomości wynikało, że budynku nikt nie przebywał - podaje asp. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji.

Jak dodaje, funkcjonariusze zobowiązali właścicielkę nieruchomości do zabezpieczenia gruzowiska. O zdarzeniu powiadomiono nadzór budowlany.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.