Wakacje 2019 - 3 kierunki, które warto wybrać na rodzinny urlop

wtorek, 2 lipca 2019 r., 11:14
fot. nadesłane

Dzieci mają zupełnie inne potrzeby i upodobania niż dorośli, dlatego wspólny rodzinny urlop za granicą to wyzwanie dla całej rodziny. Ważne jest przede wszystkim znalezienie miejsca, w którym wszyscy członkowie rodziny wypoczną bez względu na wiek. Oto 3 kierunki, które są szczególnie chętnie wybierane na wakacje przez rodziny z dziećmi.

 

1. Albania - wakacje dla miłośników beztroski
2. Grecja - rodzinne zwiedzanie i leniuchowanie
3. Turcja - rodzinne wczasy all inclusive
 
Wyjazdy z dziećmi są przyjemne pod warunkiem, że młodsi członkowie rodziny mają zaplanowane atrakcje dostosowane do ich wieku. Potrzeby rodzin realizują liczne hotele w znanych kurortach, dlatego wybierając je, z pewnością rodzice i dzieci przyjemnie spędzą czas. Poznaj 3 kierunki szczególnie przyjazne na wakacje dla rodzin z dziećmi!
 
Albania - wakacje dla miłośników beztroski
 
Wakacje w Albanii to gratka dla miłośników piaszczystych plaż, idealnej pogody, ciepłego morza i smacznego jedzenia. Na uwagę zasługuje również możliwość skorzystania z leczniczych kąpieli w siarkowych jeziorkach, które znajdują się na wybrzeżu Albanii. Niewielki, bałkański kraj jest jeszcze słabo rozwinięty, dlatego baza turystyczna jest w nim ograniczona. Jednoczenie bez trudu znajdzie się w nim przyjazne i tanie pensjonaty oraz restauracje, w których można skosztować lokalnych dań ze świeżych składników i znakomitego raki. Na dzieci czekają kąpiele morskie i zabawy na plaży, a także hotelowe baseny i brodziki ze zjeżdżalniami.
 
Grecja - rodzinne zwiedzanie i leniuchowanie
 
Grecja to miejsce, do którego biura podróży często wysyłają rodziny z dziećmi. W Grecji znakomicie bawią się maluchy, które spędzają czas na zabawach w basenach i morzu, a także starsze dzieci, które mogą korzystać z licznych atrakcji sportowych. Starsze dzieci wraz z rodzicami mają również okazję do zwiedzenia wielu antycznych zabytków, które zostały stworzone przez starożytne cywilizacje. Dodatkowo przez cały okres wakacyjny w Grecji można liczyć na znakomitą, słoneczną pogodę.
 
Turcja - rodzinne wczasy all inclusive
 
Wczasy w Turcji zwykle są oferowane w ramach all inclusive. Jest to wygodna opcja dla całych rodzin. Wyśmienita kuchnia turecka, zaangażowanie animatorów hotelowych oraz gwarancja idealnej pogody do plażowania i opalania się przy basenie to tylko część zalet wakacji w Turcji. Turkowie są niezwykle przyjaźni dla rodzin z dziećmi, dlatego z radością przyjmują w hotelach nawet rozbrykane maluchy. Dzięki temu rodziny spędzają beztroskie wakacje i w pełni korzystają z szerokiej oferty all inclusive.

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.