Ukrywali się przed wymiarem sprawiedliwości - dwaj mężczyźni zatrzymani

poniedziałek, 1 lipca 2019 r., 11:38

Aż dwóch mężczyzn poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości zatrzymali w ostatnich dniach kościerscy policjanci. 51-latek wpadł na kąpielisku w Dębrzynie, z kolei 60-latek w Kościerzynie.

Do pierwszego zatrzymania doszło w Dębrzynie na kąpielisku. Jak informuje asp. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji, funkcjonariusze wydziału kryminalnego otrzymali informacje, że na kąpielisku może przebywać poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Chodzieży 51-letni mężczyzna. Informacje okazały się prawdziwe. Zatrzymany mężczyzna ma do odbycia karę pozbawienia wolności w wymiarze 272 dni.

Z kolei w niedzielę około godziny 14. policjanci ogniwa patrolowo-interwencyjnego pozyskali informację, że na jednej z kościerskich ulic może znajdować się poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Kościerzynie 60-latek. Funkcjonariusze udali się we wskazane miejsce. Wylegitymowali mężczyznę, którym okazał się poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Kościerzyny. 60-latek najbliższe dziesięć miesięcy spędzi w areszcie.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.