Wiele. Piknik Rodzinny połączony z obchodami Dnia Dziecka

sobota, 29 czerwca 2019 r., 08:33
fot. nadesłane/UG Karsin

W sobotę, 8 czerwca na placu przy scenie nad jeziorem w Wielu odbył się Piknik Rodzinny połączony z obchodami Dnia Dziecka, które organizowało Publiczne Przedszkole w Wielu. Na milusińskich czekało mnóstwo atrakcji.

Wszystkie dzieci zostały obdarowane upominkami i zabawkami oraz miały możliwość zrobienia kolorowych tatuaży. Każde z dzieci z wielką radością bawiło się także na dmuchanych zamkach i wielkiej dmuchanej zjeżdżalni. Dużą popularnością cieszyły się wspólne tańce w rytm muzyki oraz możliwość puszczania różnego rodzaju baniek. Wszyscy uczestnicy podziwiali pokaz z udziałem psów policyjnych, zajęcia z zakresu udzielania pierwszej pomocy, a także mogli podziwiać alpaki.

Dzięki organizacji i zaangażowaniu m.in. przedszkolnej Rady Rodziców nie zabrakło także poczęstunku w postaci ciepłego żurku oraz kiełbasek oraz ciast, babeczek i lodów. Dorośli bardzo chętnie wzięli udział w loterii fantowej, w której wygrywali mnóstwo atrakcyjnych nagród.

Był to dzień pełen niespodzianek i mnóstwa wrażeń. Wszystkim uczestnikom dopisywał dobry nastrój i uśmiech na twarzy. Dyrektor przedszkola składa podziękowania wszystkim pracownikom przedszkola i członkom Rady Rodziców za pomoc i zaangażowanie w przygotowanie imprezy, a wszystkim przybyłym za obecność.

nadesłane/UG Karsin

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.