Głodowo. Renault uderzyło w drzewo

piątek, 28 czerwca 2019 r., 11:10

22-letnia kobieta trafiła do szpitala po tym, jak kierowany przez nią pojazd zatrzymał się na przydrożnym drzewie. Do zdarzenia doszło w piątkowy wczesny ranek w Głodowie.

Zgłoszenie o wypadku na drodze wojewódzkiej nr 224 w Głodowie dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie otrzymał w piątek około godziny 5.

- Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia funkcjonariuszy wynika, że kierująca renault 22-letnia mieszkanka Elbląga z niewyjaśnionych przyczyn, zjechała na przeciwległy pas ruchu, a następnie na pobocze, gdzie kierowany przez nią pojazd zahaczył o jedno drzewo, zatrzymując się na kolejnym - podaje asp. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji.

Jak dodaje, 22-letnia kobieta trafiła do szpitala. Była trzeźwa.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.