Figury 3D - dowiedz się więcej o miejskich dekoracjach!

czwartek, 27 czerwca 2019 r., 21:34
fot. nadesłane

Figury 3D stanowią obecnie jeden z ważniejszych elementów dekoracji nie tylko sklepów, centrów handlowych, ale również restauracji, hoteli czy nawet przestrzeni miejskiej. Dzieje się tak, gdyż wiele osób nie wyobraża już sobie świąt Bożego Narodzenia bez przystrojonych ulic czy okresu Walentynek bez ozdobionych sercami wystaw sklepowych i rynków miast.

Figury 3D - niezwykłe miejskie dekoracje

Figury 3D, których uznanym producentem jest firma ADAL, wpływają na szczególną atmosferę towarzyszącą poszczególnym świętom, a także urozmaicają różne wydarzenia kulturalne, takie jak chociażby festiwale miejskie czy konkursy. Nie można również zapominać, że trójwymiarowe ozdoby mogą okazać się doskonałą formą reklamy.

Dekoracje tego typu to specjalnie konstruowane trójwymiarowe makiety, których zadaniem jest jak najbardziej realne imitowanie danego przedmiotu, postaci lub przedstawienie czytelnego napisu. Takie ozdoby charakteryzują się przede wszystkim niezwykłą efektywnością, bowiem można do nich dobrać kolorowe oświetlenie LED. Przyciągają uwagę odbiorców, a także dbają o pozytywny efekt wizualny całego otoczenia.

Mimo iż tego rodzaju figury wykorzystywane są najczęściej podczas Świąt Bożego Narodzenia, to można również skutecznie użyć ich podczas innych wydarzeń takich jak Wielkanoc, Walentynki czy rozpoczęcie wakacji, a nawet w instalacjach całorocznych.

Dlaczego warto?

Celem wykorzystania tego typu dekoracji jest przede wszystkim przyciągnięcie uwagi potencjalnych odbiorców i klientów. W końcu tylko odpowiednia promocja połączona z wprowadzeniem elementu zaskoczenia może przełożyć się na popularność danej marki lub firmy. Wybierając tego rodzaju rozwiązanie marketingowe musisz jednak pamiętać, że zaprojektowane przez Ciebie figury staną się swego rodzaju wizytówką reklamowanej marki, firmy czy usługi. Dlatego warto postawić na najwyższą jakość. Dzięki temu nie unikniesz obaw o to, że po kilku miesiącach wystawienia na działanie czynników atmosferycznych dekoracje będą nadawać się wyłącznie do kosza. Szukasz wysokiej jakości i innowacyjnych pomysłów? Sprawdź naszą ofertę! Z niektórych wyprodukowanych przez ADAL instalacji klienci korzystają już przez kilka lat, a czas w żaden sposób nie wpłynął na wygląd czy jakość wykonanych przez nas ozdób.

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.