"Czołówka" na trasie Grabówko-Nowa Karczma. W akcji LPR

czwartek, 27 czerwca 2019 r., 16:18
fot. AL

W czwartkowe popołudnie służby interweniowały w Nowej Karczmie, gdzie doszło do czołowego zdarzenia Opla Vivaro z nissanem. Wskutek zdarzenia do szpitala przetransportowano trzy osoby, w tym jedną śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Do zdarzenia doszło w czwartek przed godziną 15. na trasie Grabówko - Nowa Karczma.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że Opel Vivaro, którym kierował 60-letni mężczyzna zderzył się z czołowo z nissanem, za kierownicą którego siedział 27-late. Okoliczności i przyczynę wypadku wyjaśnia kościerska policja - podaje asp. Piotr Kwidziński, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie.

Jak dodaje, wskutek zdarzenia do szpitala przetransportowano trzy osoby, w tym dwie podróżujące oplem. Kierujący tym pojazdem do szpitala został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Nowa Karczma, OSP Grabówko, JRG Kościerzyna, zespół ratownictwa medycznego oraz załoga LPR.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.