Zabierz głos i wskaż, w jakim kierunku ma rozwijać się Kościerzyna

środa, 26 czerwca 2019 r., 11:42
fot. nadesłane/UM Kościerzyna

Kościerski magistrat zachęca mieszkańców miasta o wypełnienie ankiety, która ma pomóc w zdiagnozowaniu problemów Kościerzyny i znaleźć dla nich rozwiązanie. - Bardzo liczymy na państwa zaangażowanie i czynny udział w określeniu potencjalnych kierunków rozwoju Kościerzyny - apeluje burmistrz Michał Majewski.

Jaki jest poziom rozwoju poszczególnych sfer życia w Kościerzynie? Jakie są najpilniejsze obszary do zmiany? Jaki jest największy atut Kościerzyny, a jaki największy problem? Odpowiedzi na te i inne pytania poszukuje kościerski magistrat, który zachęca mieszkańców do wypełnienia przygotowanej ankiety. Ma być ona narzędziem, dzięki którym zdiagnozowane zostaną problemy miasta i wyznaczone kierunku rozwoju Kościerzyny.

- Zwracamy się do państwa z prośbą o poświęcenie kilku minut na wypełnienie ankiety, która pomoże nam właściwie zdiagnozować problemy naszego miasta oraz wypracować kompleksowe rozwiązania, na realizację których gmina miejska Kościerzyna zamierza aplikować o środki z programu dedykowanego miastom średnim "Rozwój lokalny". Przed naszym miastem ogromna szansa na pozyskanie 100 proc. dofinansowania na kompleksowe inwestycje zmierzające do poprawy sytuacji - zaznacza burmistrz Kościerzyny Michał Majewski.

- Bardzo liczymy na państwa zaangażowanie i czynny udział w określeniu potencjalnych kierunków rozwoju Kościerzyny. Zachęcamy również do dzielenia się swoimi spostrzeżeniami na temat przyszłości miasta - dodaje.

Swoje uwagi i sugestie można przesyłać na maila:lokalnie@koscierzyna.gda.pl.

Link do ankiety dostępny TUTAJ.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.