Szarlota. W jeziorze utonął 18-latek

sobota, 22 czerwca 2019 r., 19:19

Tragicznym finałem dla 18-letniego mieszkańca powiatu kościerskiego zakończyła się kąpiel w jeziorze w Szarlocie. Podczas kąpieli nastolatek w pewnym momencie zniknął pod powierzchnią wody. Mimo szybkiej akcji ratunkowej, nie udało się go uratować.

Do zdarzenia doszło w sobotę po godz. 17 na niestrzeżonej plaży na jeziorze w Szarlocie. Jak informuje asp. Piotr Kwidziński, rzecznik prasowy kościerskiej policji, podczas kąpieli 18-latek w pewnym momencie zniknął pod powierzchnią wody.

Natychmiast podajęto akcję ratunkową. Nastolatka wyłowiono z wody na brzeg i przystąpiono do resuscytacji krążeniowo-oddechowej. Niestety młodemu mieszkańcowi powiatu kościerskiego nie udało się przywrócić funkcji życiowych.

Na miejscu trwają czynności zmierzające do ustalenia szczegółowych okoliczności zdarzenia.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.