62-latek odpowie za kradzież portfela

wtorek, 18 czerwca 2019 r., 12:00

Kościerscy kryminalni zatrzymali 62-letniego mieszkańca Kościerzyny, który na początku czerwca miał ukraść portfel wraz z pieniędzmi i dokumentami. Mężczyzna przyznał się do zarzucanego mu czynu.

Jak informuje asp. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji, w toku podjętych przez funkcjonariuszy wydziału kryminalnego czynności udało się zatrzymać sprawcę kradzieży portfela wraz z zawartością, a więc dokumentami i pieniędzmi. Okazał się nim 62-letni mieszkaniec Kościerzyny. Mężczyzna przyznał się do zarzucanego mu czynu.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.