Widziałeś go? Poszukiwania Waldemara Perszewskiego wciąż trwają

poniedziałek, 17 czerwca 2019 r., 13:25
fot. nadesłane

Kościerscy policjanci wciąż poszukują 31-letniego Waldemara Perszewskiego. Zaginięcie mieszkańca Kościerzyny zgłoszono 25 kwietnia. Funkcjonariusze dziękują za dotychczasowe informacje i proszą o kolejne sygnały mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie wciąż poszukują zaginionego Waldemara Perszewskiego. O jego zaginięciu 25 kwietnia br. funkcjonariuszy powiadomiła rodzina. Do tej pory jednak 31-letni mieszkaniec Kościerzyny nie nawiązał kontaktu z najbliższymi. Nie udało się także ustalić miejsca pobytu 31-latka.

Waldemar Perszewski z wygląda ma około 25 lat, ma 172 cm wzrostu, włosy krótkie ciemne na irokeza, kozia bródka, oczy piwne, nos normalny, uszy małe. Ubrany był w biały t-shirt z napisem koloru czarnego, granatowy sweter, spodnie ciemne dżinsowe, buty sportowe.

Osoby, które znają miejsce pobytu zaginionego lub widziały mężczyznę proszone są o kontakt z dyżurnym KPP w Kościerzynie pod nr tel. 58-680-32-22 albo najbliższą jednostką Policji pod nr tel. 997.

Funkcjonariusze dziękują za dotychczasową pomoc i informacje. Wszystkie zostały zweryfikowane, a wskazane miejsca sprawdzone.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.