Prowadził audi pod wpływem amfetaminy. Narkotyki miał też w samochodzie

poniedziałek, 17 czerwca 2019 r., 09:40

Za posiadanie środków odurzających oraz najpewniej także za kierowanie pojazdem pod wpływem narkotyków odpowie 29-latek, którego w nocy z piątku na sobotę w Kościerskiej Hucie zatrzymali kościerscy policjanci. Mężczyzna nie tylko był pod działaniem amfetaminy, ale też w jego pojeździe ujawniono dwa woreczki z tą substancją.

Do zatrzymania doszło w nocy około godziny 3. z piątku na sobotę na K20 w miejscowości Kościerska Huta.

- Funkcjonariusze zatrzymali do kontroli Audi A3, którym kierował 29-latek. Mężczyzna był pobudzony, zachowywał się agresywnie, a jego źrenice nie reagowały na światło. W rozmowie z policjantami przyznał, że zażył amfetaminę. Obecność środków odurzających w jego organizmie potwierdziło tez badanie narkotestem. Od 29-latka pobrano też krew do badania - podaje asp. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji.

- Dodatkowo w jego pojeździe ujawniono dwa woreczki z amfetaminą. Mężczyznę zatrzymano. Usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Po uzyskaniu wyników badań krwi i potwierdzeniu obecności narkotyków w organizmie, przedstawiony zostanie mu także zarzut prowadzenia pojazdu pod wpływem środka odurzającego - dodaje.

29-latkowi zatrzymano prawo jazdy.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.