Festyn Baniek Mydlanych w Kościerzynie

niedziela, 16 czerwca 2019 r., 18:46
fot. AL

W niedzielne popołudnie Ogródek Jordanowski w Kościerzynie zamienił się w wieli plac zabaw. Odbył się tam Festyn Baniek Mydlanych. Na uczestników zabawy czekało więc dużo darmowego płynu, darmowe zestawy do tworzenia olbrzymich baniek mydlanych, miliony maleńkich baniek mydlanych, bańkowe chmury, czy liczne konkursy.

Mimo niesprzyjającej pogody w niedzielne popołudnie Ogródek Jordanowski tętnił życiem. Wszystko za sprawą organizowanego tam Festynu Baniek Mydlanych, którego program przyciągnął do wspólnej zabawy całe rodziny. Wśród atrakcji nie zabrakło oczywiście dużo darmowego płynu, darmowych zestawów do tworzenia olbrzymich baniek mydlanych, milionów maleńkich baniek mydlanych, bańkowych chmur, zamykania w bańkach, czy konkurów z nagrodami.

Ci, którzy wybrali się do Ogródka Jordanowskiego z pewnością nie żałowali, o czym świadczyły chociażby roześmiane buzie najmłodszych uczestników festynu.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.